Prekių kategorijos

Bituminė čerpelė. Katrilli - rudens raudona. Kaina už pakuotę (3m2)

-20% Bituminė čerpelė. Katrilli - rudens raudona. Kaina už pakuotę (3m2)
Peržiūrėta: 1 Gamintojas: Katepal
Kodas: Bituminė čerpelė Katrilli-rudens raudona
Prekyboje: Taip
31,30 € 25,00 € be PVM: 20,66 €
Kiekis: Į krepšelį

Bituminė čerpelė Katrilli

Spalva - ​rudens raudona (kodas 10141)

Minimalus stogo nuolydis 12°

Gaminio savybės

  • Patvarumas lenkimams ir atsparumas įtrūkimams – čerpelės ypatingai gerai atlaiko daugkartinius lenkimus. Ši savybė ypač svarbi atliekant čerpelių montavimo darbus, klojant jas kraštuose ir kampuose.
  • Lankstumas esant žemai temperatūrai.
  • Ilgaamžiška medžiaga – SBS elastomerinis bitumas yra stipri ir patvari medžiaga, kuri ypatingai gerai atlaiko tiek mechaninį, tiek cheminį poveikį. Profesionali stogų montavimo praktika rodo, kad stogo iš elastomerinės bituminės dangos ilgaamžiškumas yra daugiau nei dvigubai ilgesnis nei paprastos bituminės stogo dangos.
  • Geras grūdėto paviršiaus sukibimas – grūdėtas paviršius labai gerai sukimba su stogo čerpelių elastomeriniu bitumu. Grūdėtas paviršius prailgina stogo ilgaamžiškumą, išlaiko savo reljefą ir spalvą. Dėl šiurkštaus paviršiaus sniegas užsilaiko ant stogo ir nekrenta žemyn ant grindinio ar sodo augalų. Labai patogu yra ir tai, jog lyjant lietui ar pučiant stipriam vėjui bituminės stogo čerpelės slopina garsą.

Pakuotė

  • Kiekis pakuotėje: 3 m​​2
  • Pakuotės svoris: 24 kg

Stogo pagrindas 

Pagrindas turi būti daromas iš sausų, šiurkštaus pjovimo plokščių su lygiomis briaunomis arba grioveliais briaunose. Jis turi būti švarus, sausas ir tvirtas. Stogo čerpelės taip pat lengvai gali būti klojamos ant jau esančio bitumine danga padengto stogo.

Reikalingas medžiagų kiekis 

Skaičiuojant reikalingą stogo čerpelių kiekį, būtina įvertinti apie 2% susidarysiančių atliekų. 

Vinių kiekis  

Kiekviena čerpelė yra tvirtinama keturiomis vinimis. Reikalingas galvanizuotų vinių kiekis yra 0.06-0.07 kg/m² ir apskaičiuojamas pagal bendrą stogo plotą (vinių ilgis 25-35mm). Vinys turi būti pakankamai ilgos, kad pereitų per paklotą.

Papildomos medžiagos

Dengiant stogą bituminėmis čerpėlėmis, kraigui ir karnizui reikalinga naudoti specialią kraiginę/karnizinę juostą.

Pristatymo terminas 3 - 7 darbo dienos.

Prekės pristatomos Lietuvoje pagal užsakyme nurodytą pirkėjo adresą. Prekės pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo.