Prekių kategorijos

Klinkerio imitacijos betoninis tvoros stulpas 153 cm, Antracitas

Klinkerio imitacijos betoninis tvoros stulpas 153 cm, Antracitas
Peržiūrėta: 1 Gamintojas: Lietuva
Kodas: Klinkerio imitacijos betoninis stulpas 153 cm, Antracitas
Prekyboje: Yra Prekyboje
175,00 € be PVM: 144,63 €

Klinkerio imitacijos betoninis tvoros stulpas 153 cm

Spalva: Antracitas

Matmenys: 1530x380x380 mm

Svoris: 240 kg

Klinkerio imitacijos stulpai yra liejami iš aukščiausios rūšies betono, kuris užtikrina produkto patvarumą ir ilgaamžiškumą. Šie stulpai dažomi specialiais dažais, kurie suteikia tvoroms atitinkamas savybes, tokias kaip:

  • Puiki apsauga nuo betono erozijos
  • Apsauga nuo UV spindulių
  • Apsauga nuo kenksmingų medžiagų absorbcijos, kaip kelių druska ir pan.

Dažuose esantis silikonas apsaugo dažytą paviršių nuo vandens absorbcijos, spalva neišblunka, ji atspari įvairiems faktoriams, t.y. trinčiai, dūmams, aliejams, įvairiems grybeliams, samanų augimui, atmosferos veiksniams.

Klinkerio imitacijos stulpų montavimas yra itin greitas ir paprastas. Stulpai montuojami jau ant iš anksto paruošto pamato.  

Šių tvorų stulpo aukštį ir pamato ilgį galima rinktis. Tai leidžia patogiai montuoti šiuos gaminius net ir netaisyklingos formos sklypuose. Siūlomuose stulpuose gali būti lengvai išpjaunamos angos, pvz. skirtos pašto dėžutėms, telefonspynėms ar pan.

Transportavimo kaina: priklausomai nuo užsakomo kiekio ir pristatymo vietos Lietuvoje, paskaičiuosime transportavimo kainą.

Pristatymo terminas 2-4 savaitės

Prekės pristatomos Lietuvoje pagal užsakyme nurodytą pirkėjo adresą. Prekės pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo.