Prekių kategorijos

Tectonite plautuvė FRANKE Sirius SID 610, carbon (juoda)

Tectonite plautuvė FRANKE Sirius SID 610, carbon (juoda)
Gamintojas: Franke
Kodas: BS114.0368.467Carbon (juoda)
Prekyboje: Taip
115,00 € be PVM: 95,04 €
Kiekis: Į krepšelį

Tectonite plautuvė FRANKE Sirius SID 610 su plačiu 3.1/2" užkemšamu ventiliu

​Prekinis ženklas ​- Franke, Vokietija

Serija​ - Sirius

Sudėtis - Granitas

Spalva - Carbon (juoda)

Matmenys, cm - 56x53

Duobuo, cm - 49/37/20

Išpjova, cm - 54x51

Ventilis​ - 3.1/2" užkemšamas ventilis

Gaminio kodas​ - BS114-0368-467

Tipas - SID 610

TECTONITE® KRIAUKLĖS PRIVALUMAI:

  • Didelis atsparumas karščiui.  10-15 sek. atlaiko net 300 °C temperatūrą.​ Paprastai orkaitės dėklas būna  ne aukštesnės kaip 230 °C karščio temperatūros. Plautuvė, pagaminta iš Tectonite® medžiagos, atspari karštiems puodams.
  • Atspari smūgiams. Medžiagos kietumas padeda apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų virtuvėje. Bandymais nustatyta, kad nukritus įvairiems virtuvės reikmenims, plautuvė lieka nepažeista.
  • Atspari įbrėžimams ir defektams. Nauja Tectonite ® medžiagos sudėtis, su stiklo dalelėms paviršiuje, suteikia didesnį atsparumą įbrėžimams ir defektams. Paviršiaus atsparumas dilimui yra gerokai didesnis nei kitų medžiagų, esančių rinkoje.
  • Patogus ir lengvas valymas. Dėl itin lygaus paviršiaus, kuris apsaugo nuo įsigeriamumo, FRANKE Tectonite® produktai yra higieniški ir lengvai valomi.
  • Atsparumas dėmėms. Dėl pažangios gamybos technologijos Tectonite® medžiaga yra atspari nusėdusioms medžiagoms, kurias galima išplauti nepaliekant dėmių net po 24 val.
  • Apsaugo nuo UV spindulių​. Tectonite® medžiaga yra atspari ultravioletiniams spinduliams, todėl plautuvė nepraranda savo pradinės spalvos.
  • Moderni medžiaga. Matinis paviršius ir išskirtinė metalo spalva suteikia naują išvaizdą plautuvei “Franke”.  Kuri puikiai pritaikyta atsižvelgiant į naujas virtuvės interjero tendencijas.
  • Lengvas montavimas. Tectonite® yra ne tik kieta, bet ir lengva medžiaga, dėl to labai palengvėja plautuvės transportavimas ir montavimas.
  • Ekologiška. Tectonite® medžiaga gaminama iš natūralių medžiagų - stiklo, kuris gaunamas iš smėlio ir dervų. Plautuvė yra 100% perdirbama ir nekenksminga aplinkai.

Pristatymo terminas 3 - 21 darbo diena.

Prekės pristatomos Lietuvoje pagal užsakyme nurodytą pirkėjo adresą. Prekės pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo.