Apie mus

         Įmonė  "Būsto stilius" vykdo elektroninę, mažmeninę, didmeninę prekybą apdailos bei statybinėmis medžiagomis.

 

         Mūsų klientai, tai statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat asmenys statantys, rekonstruojantys gyvenamuosius namus, butus ir kitus statinius. Puikiai suprantame, kiek daug klausimų ir rūpesčių kyla, norint susikurti namus į kuriuos būtų gera sugrįžti. Vertindami Jūsų laiką, operatyviai atsakysime į visus klausimus bei pasiūlysime geriausius sprendimus - paskaičiuosime/sukomplektuosime reikiamą medžiagų kiekį, pasiūlysime konkurencingą kainą bei pristatysime prekes į Jūsų kiemą, statybos objektą.

 

         Nuolat plėsdami asortimentą kruopščiai atsirenkame aukščiausios kokybės produktus, su kuriais būtų patogu dirbti ne tik įgudusiems savo srities profesionalams, bet ir pradedantiesiems, nusprendusiems savarankiškai įsirengti ar renovuoti būstą. Na o, bendradarbiavimo patirtis su pasitikėjimą rinkoje pelniusiais statybinių ir apdailos medžiagų gamintojais, leidžia pasiūlyti klientams, palankiausiais kainas bei sąlygas.

 

         Siūlome įsigyti tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėje rinkoje gerai žinomų prekinių ženklų produktus: ELASTOLITH, KING KLINKER, EUROVENT, DELAWAR, DUPONT, ROOF, STRUGA ir kt. Esame oficialūs "ELASTOLITH" - lanksčių plytelių gamintojo atstovai Lietuvoje