Prekių kategorijos

SU STIKLO PLUOŠTO KOTU

SU STIKLO PLUOŠTO KOTU

DELAWAR kamino šepečiai - kaminkrėčiai rekomenduoja!
Reguliariai valydami kaminą, namų savininkai išvengia gaisro ir padidina šilumos efektyvumą!

 

SVARBU ŽINOTI
Pagal bendrąsias priešgaisrinės saugos taisykles suodžius iš dūmtakių ir krosnių privalu valyti prieš kiekvieną šildymo sezoną, o jo metu – ne rečiau kaip kartą per ketvirtį. Be to, bent porą kartų per šildymo sezoną reikia valyti ir šildymo katilų kaminus.
Specialistai perspėja, kad nevalytame kamine susikaupę suodžiai gali užsidegti savaime. Be to, kai suodžių kamine daug, reikia ir daugiau malkų, prastėja trauka, krosnis ar židinys ima dūmyti.
Dūmtraukiai gali būti valomi dviem būdais: mechaniniu ir cheminiu. Mechaniškai valoma specialiu šepečiu, pašalinant susikaupusius suodžius.
Mechaninis valymo būdas − efektyvesnis. Cheminis valymas daugiau taikomas kaip profilaktinė priemonė.
Mažai suodžių palieka geros, sausos lapuočių medžių malkos.
Kamino valymo dažnumas priklauso nuo kuro rūšies, drėgnumo, degimo intensyvumo ir kitų veiksnių.


DELAWAR kamino šepečių kotai su stiklo pluoštu yra lengvesni nei plastikiniai kotai ir mažiau lankstūs, tad patogiau naudoti, kai kaminą reikia išvalyti iš išorės. Šepečiai yra sukomplektuoti su kotais nuo 1,5 m iki 12 m ilgio; skersmuo – 8,5 mm; sriegis – M12

DELAWAR kamino valymo šepečio koto abiejuose galuose yra sriegiai. Viename gale – išorinis, kitame – vidinis. Todėl juos galima sujungti tarpusavyje, jei reikia išvalyti aukštesnį kaminą.

Pasirinkite Jums reikiamą šepečio ilgį

3 m3 m
6 m6 m
9 m9 m