Prekių kategorijos

Kamino suodžių valiklis Kaina už pakuotę (10 vnt.)

Kamino suodžių valiklis Kaina už pakuotę (10 vnt.)
Peržiūrėta: 1 Gamintojas: Delawar / Kinija
Kodas: Kamino suodžių valiklis
Prekyboje: Taip
7,00 € be PVM: 5,79 €
Kiekis: Į krepšelį

PASKIRTIS:
- efektyviam suodžių šalinimui iš katilų, krosnių, židinių, dūmtraukių.
- kaminų apsaugai nuo suodžių užsidegimo.
Degimo metu granulės skleidžia aktyvius ingredientus, kurie prilimpa ir padengia kamine esantį kreozotą (suodžius). Veikliosios sudedamosios medžiagos sukelia katalizininę reakciją, kuri džiovina kreazotą ir jis tampa trapus. Šios reakcijos metu suodžiai virsta oksidu t.y. suodžiai sudega žemoje temperatūroje ir be liepsnos. Rekomenduojama naudoti profilaktiškai. Katalizininė reakcija tęsiasi iki septynių savaičių. Šildymo sezono metu, naudoti maždaug kas 14 dienų.

Vienoje dėžutėje yra 10 maišelių po 50 gramų.

NAUDOJIMAS:
1. Įmesti į degančią krosnį, katilą 1 maišelį (nepraplėštą) Delawar granulių. Tinka malkomis ir anglimi kūrenamoms krosnims bei katilams.
2. Į galingesnius (virš 20kW) ir centrinio šildymo katilus įmeskite 2 maišelius.
3. Sandariai uždarykite krosnies, katilo dureles.
Granulės veikiamos aukštos temperatūros tirpsta ir skleidžia chemines medžiagas, kurios tirpdo susikaupusius ant krosnių ir dūmtraukių sienų suodžius. Suodžių dalelės sutrupės ir nukris į krosnies ar dūmtraukio apačią arba pasišalins su dūmais per kaminą. Likusios apnašos bus mažiau degios ir jūsų krosnis ar židinys atrodys puikiai.

Naudodami reguliariai kamino valymo granules Delawar, jūs:
-Apsaugosite kaminą nuo suodžių užsidegimo.
-Sumažinsite riziką, kad CO pateks į patalpas. Užterštas kaminas neleidžia gerai degti kurui katile ir pasišalinti degimo metu susidariusioms dujoms per kaminą į lauką. Todėl nepasišalinusios dujos per kaminą gali pasklisti patalpoje kur įrengtas katilas.
-Sumažinsite kreazoto ardomąjį poveikį jūsų šildymo sistemai. Taip prailginsite katilo bei dūmtraukio ilgaamžiškumą.
-Išlaikysite aukštą katilo šildymo efektyvumą.

Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos.

Prekės pristatomos Lietuvoje pagal užsakyme nurodytą pirkėjo adresą. Prekės pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo.